خودکاری که گوشی شما را شارژ کرده و دارای حافظه داخلی 16 گیگابایتی است

0cb4a915-15f4-4b62-8ff3-0466834aebe1

چندین سال پیش یک پک خودکار، خودنویس و روان نویس انتخاب خوبی برای هدیه دادن بود اما این روزها یک خودکار ساده هدیه چندان با ارزشی محسوب نمی‌شود و افراد انتظار دارند که این خودکار دارای دوربین باشد و بتواند تعداد قدم‌هایشان را شمارش کند. به همین دلیل اکنون خودکار هوشمندی به نام ChargeWrite طراحی شده که می‌تواند بسیاری از نیازهای روزمره کاربران را تامین کند.

ChargeWrite یک خودکار معمولی نیست و با مجهز بودن به حافظه داخلی 16 گیگابایتی و یک شارژر پاوربانک می‌تواند نقش قلم استایلوس، تمیزکننده نمایشگر، پاوربانک و حافظه ذخیره سازی جانبی را برای کاربران ایفا کند.

این قلم که محصول همکاری مشترک دو کارآفرین به نام‌های Shaun Teblum و Rob Gold است با هدف حل دو مشکل اساسی طراحی شده است: تمام نشدن شارژ گوشی وسط روز و داشتن خودکار زمانی که به آن نیاز دارید (با وجود روی کار آمدن دستگاه‌های هوشمند همراه، هم چنان در برخی موارد تنها یک خودکار معمولی کار شما را راه می‌اندازد). احتمالا با پرداخت مبلغ بسیار بیشتر نسبت به یک خودکار معمولی، کاربران هیچ گاه این خودکار هوشمند را گم نمی‌کنند و همواره آنها به همراه دارند.

این خودکار در حال حاضر به منظور جذب سرمایه در وب سایت Indeigogo قرار گرفته است و موفق شده با حمایت 500 نفر، مبلغ 30000 دلار را جمع آوری کند که 300 درصد هدف اولیه‌اش است. اما تفاوت این خودکار شارژر با سایر دستگاه‌های شارژر چیست؟ اول اینکه ChargeWrite نیازی به کابل ندارد، تمامی آداپتورهای مورد نیاز برای شارژ خود خودکار و هم چنین گوشی هوشمند به صورت داخلی طراحی شده‌اند. کاربران می‌توانند این خودکار به به پورت لایتنینگ آیفون یا پورت Micro USB دستگاه خود از جمله گوشی‌های اندرویدی متصل کند. این خودکار هم چنین می‌تواند تا یک ماه شارژ نگه دارد. قیمت تعیین شده برای ChargeWrite در حال حاضر 29 دلار است.

wirecharger

 

a060b503-0034-449a-99fa-dd1f0792779c